Sponsoring

Obopólna korzyść

Jako klub z tradycjami i zasługami dla polskiego kolarstwa zwracamy się do przedsiębiorstw, którym bliska jest idea wspierania sportu, z prośbą o pomoc finansową dla działalności naszego klubu kolarskiego. Jesteśmy przekonani, że nasza tradycja pełna sukcesów byłych zawodników oraz obecne wyniki zawodników zachęcą Państwa do wsparcia naszych wysiłków i będą dla Państwa źródłem dumy z uczestnictwa w tym dziele.

UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE

Sponsorowanie naszego klubu to nie tylko chluba i duma, ale i wymierne korzyści wynikające z prezentacji Państwa nazwy logo i reklamy. Jako klub prowadzimy aktywną działalność poprzez organizację imprez kolarskich oraz uczestnictwo w nich. Nasi zawodnicy startują w całej Polsce w wyścigach amatorskich i tych organizowanych przez PZKol. Występując pod egidą klubu, zawsze prezentujemy logotypy naszych sponsorów, również wtedy, gdy tylko jako kibice uczestniczymy w wyścigach, np. Tour de Pologne. Już teraz corocznie sprzedajemy ok. 200 kompletów naszych oryginalnych strojów kolarskich, których użytkownicy reklamują klub z jego sponsorami. Darowizny przekazywane na rzecz klubu, zgodnie z prawem podlegają odliczeniu:P w przypadku osób prawnych do 10% od podstawy opodatkowania, a osób fizycznych – do 6%.

Plany finansowe

Współpraca sponsorska

Naszym sponsorom gwarantujemy:

• ekspozycję logo na strojach zawodników – ok. 20 czynnych zawodników oraz ok. 50 kolarzy w kategorii masters,
  • ekspozycję logo i reklam na naszej stronie WWW
  • promocję w lokalnych mediach, z którymi współpracujemy,
  • umowy lub rachunki potwierdzające wysokość wpłat oraz oczywiście certyfikaty i podziękowania.

Zasady współpracy

Utrzymanie, prowadzenie, a nade wszystko rozwój klubu musi się wiązać ze ścisłą współpracą z szerokim gronem sponsorów, którzy pomogą nam w realizacji celów. Chcąc usystematyzować zasady współpracy z naszymi sympatykami, proponujemy następujące zasady:

Sponsor Tytularny

Ustalane indywidulanie, umowa pisemna

Korzyści

Wszystkie poniższe korzyści oraz umieszczenie logo lub nazwy firmy/marki wskazanej przez sponsora w nazwie klubu, co zapewnia rozgłos również poza granicami kraju (udział zawodników w zawodach rangi ME, MŚ, itd.).

Sponsor Główny

Ustalane indywidulanie, umowa pisemna

Korzyści

Wszystkie poniższe korzyści oraz dedykowana reklama (np. na strojach, banerach, itp.)..

Sympatyk Klubu

Umowa (dopuszczalnie ustna)

Korzyści

Reklama i informacja na stronie klubu oraz fanpage’u oraz inny sposób reklamy określony poprzez umowę i cel wsparcia, np. banery podczas organizowanych imprez.

Sponsor Celowy

Warunki

Umowa (dopuszczalnie ustna) z określeniem celu, np. stroje, organizacja wyścigu, wyjazdu, itd.

Korzyści

Reklama i informacja na stronie klubu oraz fanpage’u oraz inny sposób reklamy określony poprzez umowę i cel wsparcia, np. banery podczas organizowanych imprez, logo na strojach, itp.

Dołącz do nas!

Nie musisz być aktywnym kolarzem ,by być w naszej drużynie! Zostań sponsorem i wspieraj nasze sukcesy!