08.11.2019

Gala na zakończenie dolnośląskiego sezonu kolarskiego

Drodzy klubowicze, krewni i znajomi!

22 listopada (piątek) organizujemy w Jelczu-Laskowicach „Galę na zakończenie dolnośląskiego sezonu kolarskiego”.  Spotykamy się w CSIR o 17:00 gdzie odbędzie część oficjalna i czas na przedstawienie sukcesów wszystkich dolnośląskich klubów kolarskich. Będziemy gościć przedstawicieli innych klubów kolarskich. W trakcie Gali przewidujemy skromny poczęstunek dla oraz jeśli się uda mały program artystyczny. Impreza ma charakter zamknięty, tj. wstęp tylko dla osób zaproszonych. Niniejszym zapraszamy wszystkich klubowiczów byłych i obecnych w tym mastersów, rodziców naszych zawodników oraz samych zawodników (z żonami/mężami w tym przyszłymi i/lub niedoszłymi). Jako gospodarze będziemy mieli około 30 minut na przedstawienie i wyróżnienie naszych osiągnięć. Częścią tej prezentacji będzie wyróżnienie tych „amatorów” spośród nas, którzy szczególnie przyczyniają się do rozwoju kolarstwa. Planujemy coś w rodzaju „klubowej ceremonii oskarowej”. Przyznamy wyróżnienia w następujących kategoriach:

  1. Sport (nominowani: Jacek Mikulski, Jarosław Zygmąt, Mieczysław Tomaszewski, Paweł Cembala, Lesław Rzadkowski)
  2. Fair Play (Bogusław Stelczyk, Daniel Drozda, Grzegorz Żołędziowski, Jarosław Chudzik, Paweł Cembala, Ryszard Maciejko)
  3. Rowerowy Turysta Roku (Irek Gulka, Marzena Urbaniak, Stanisław Małecki)
  4. Całokształt (Marzena Urbaniak, Mieczysław Karłowicz, Stanisław Małecki, Zdzisław Wrona, Zygmunt Walczakt)
  5. Wolontariat/Rodzic Roku (Ewa Bieniek, Dariusz Stelczyk, Jakub Augustyn, Paulina Makaruk)
  6. Kolarska Rodzina 2019 (rodzina Rudyk, rodzina Tomasiak, Rodzina Wrona)

Wszyscy nominowani obecność obowiązkowa wraz z rodzinami.

Po imprezie na hali spotykamy się (już bez gości) na lokalnej luźnej imprezie, prawdopodobnie w Antonio (patio). Impreza typu „każdy płaci za to co zamówi”.

Serdecznie zapraszamy!

Obowiązuje strój galowy.
P.S Klubowy dres jest strojem „galowym”.