Wyniki 2015
Starty i sukcesy zawodników klubu w sezonie 2015:

11.04/2015 Międzynarodowe Kryteruim Kolarskie "BOXMET DZIERŻONIÓW"
3 Miejsce - Jakub Byczkowski
8 Miejsce - Łukasz Michalski
Zobacz zdjęcia

12.04.2015 XXVIII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI "ŚLĘŻAŃSKI MNICH 2015" MEM. ROMANA RĘGOROWICZA
3 Miejsce - Jakub Byczkowski
Zobacz zdjęcia

18.04.2015 Bike Maraton Miękinia
2 Miejsce - Jakub Byczkowski
Zobacz zdjęcia

18-19.04.2015 Puchar Polski Grudziądz start wspólny
5 Miejsce - Łukasz Michalski
Zobacz zdjęcie

19.04.2015 Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza Towarzyszącego XXX Jubileuszowemu Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu "Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2015"
3 Miejsce - Jakub Byczkowski
5 Miejsce - Jakub Stelczyk
6 Miejsce - Maciej Stelczyk
Zobacz zdjęcia

25.04.2015 Czasowka Sudecka Podgórzyn-Przesieka
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
5 Miejsce - Łukasz Zawadzki Junior
Junior Młodszy:
1 Miejsce - Łukasz Michalski
2 Miejsce - Damian Bieniek
4 Miejsce - Szymon Stelczyk

26.04.2015 Podgórzyn Kryterium Uliczne
Junior młodszy:
1 Miejsce - Szymon Stelczyk
2 Miejsce - Łukasz Michalski
6 Miejsce - Damian Bieniek
Młodzik:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski
5 Miejsce - Jakub Stelczyk
6 Miejsce - Mateusz Telatyński
Zobacz zdjęcie

01.05.2015 Kryterium Żagań
7 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik

01-03.05.2015 Wyścig etapowy o puchar prezydenta RP po ziemi Kluczborskiej i Oleskiej:
3 Etap:
5 Miejsce - Szymon Stelczyk
10 Miejsce - Łukasz Michalski
4 Etap:
8 Miejsce - Szymon Stelczyk

03.05.2015 Kryterium kolarskie w Grębocicach
3 Miejsce - Damian Bieniek J.Młodszy
2 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

04.05.2015 Kryterium w Pszczynie:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Zobacz zdjęcie
3 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
6 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
3 Miejsce - Łukasz Zawadzki Junior
Zobacz zdjęcie

06.05.2015 II Seria czasowek Karkonoskich-Czasowka Sudecka:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski
1 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
2 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
3 Miejsce - Łukasz Zawadzki Junior
4 Miejsce - Jan Szałajko Junior

09.05.2015 Małe Grody Piastowskie:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski
6 Miejsce - Jakub Stelczyk

9-10.05.2015 Puchar Polski w kolarstwie szosowym Gostyń:
10 Miejsce - Jakub Byczkowski

17.05.2015 Kryterium w Ratowicach:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Zobacz zdjęcie
3 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
Zobacz zdjęcie

23.05.2015 Puchar Polski Strzelce Krajeńskie:
Jazda na czas:
3 Miejsce - Jakub Byczkowski. Jakub został Mistrzem Makroregionu.
Zobacz zdjęcie
Start wspólny:
3 Miejsce - Jakub Byczkowski. Jakub został Mistrzem Makroregionu oraz Mistrzem Dolnego Śląska.
Zobacz zdjęcie
W Makroregionie Jakub Stelczyk uplasował się na 6 miejsce (3 miejsce Na Mistrzostwach Dolnego Ślaska), a Maciej Stelczyk na 11 miejsce.
19 Miejsce - Łukasz Michalski. Łukasz został Mistrzem Dolnego Ślaska.

7.06.2015 PP Turawa start:
Jakub Byczkowski, Jakub Stelczyk, Maciej Stelczyk oraz Szymon Głuszko zakończyli zmagania w peletonie
Łukasz Michalski i Szymon Stelczyk także w grupie
Jan Szałajko i Łukasz Zawadzki w grupie

12-13.06.2015 PP Koziegłowy:
Jazda na czas:
4 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Start wspólny:
2 Miejsce - Jakub Byczowski Młodzik

26-27.06.2015 Torowy Puchar Polski w Pruszkowie:
5 Miejsce - Łukasz Michalski w klasyfikacji końcowej Omnium* grupy A
1 Miejsce - Szymon Stelczyk w grupie B
Omnium - konkurencja torowa składająca się z 5 konkurencji: Scratch-wyścig na tzn. kreskę,
2000m ze startu zatrzymanego,
250m ze startu lotnego,
500m ze startu zatrzymanego,
oraz Wyścigu Punktowego.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

3-5.07.2015 Wyścig etapowy Mikstat, Ludwików, Droszew:
1 Etap:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Szymon Stelczyk w grupie J. Młodszy
2 Etap:
5 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
7 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
3 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
3 Etap:
3 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
12 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
Jakub Byczkowski w grupie, kończy wyścig na 2 pozycji w klasyfikacji generalnej
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

4-6.07.2015 Mini Tour de Pologne 2015:
3 Etap Katowice:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski + zakfalifikowany do Finału w Krakowie
4 Etap Nowy Sącz:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski
7 Miejsce - Mateusz Telatyński
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

10-12.07.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży szosa (Mistrzostwa Polski):
Start Wspólny:
10 Miejsce - Szymon Stelczyk
20 Miejsce - Łukasz Michalski
Zobacz zdjęcie

20.07.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży tor (Mistrzostwa Polski):
Drużynowy Sprint Olimpijski:
8 Miejsce - Łukasz Michalski, Szymon Stelczyk, Damian Bieniek
Omnium start zawodnika Łukasza Michalskiego:
8 Miejsce - Scratch
7 Miejsce - 2km na dochodzenie
12 Miejsce - 250m z lotnego
8 Miejsce - 500m ze startu zatrzymanego
11 Miejsce - wyścig punktowy
Zobacz zdjęcie

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w kolarstwie torowym:
Wyścig Drużynowy na dochodzenie:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski, Maciej Stelczyk, Jakub Stelczyk, Mateusz Telatyński
200m ze startu zatrzymanego:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski
Wyścig punktowy:
4 Miejsce - Jakub Byczkowski
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

22.08.2015 Czasówka Izerska:
3 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
6 Miejsce - Damian Bieniek J. Młodszy
Zobacz zdjęcie

29.08.2015 Memoriał Stanisława Szozdy w Prudniku:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
8 Miejsce - Jakub Stelczyk Młodzik
8 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
16 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików (MMM) w jezdzie dwójkami na czas oraz Mistrzostwa Dolnego Ślaska (MDŚ):
2 Miejsce - Para Jakub Byczkowski i Jakub Stelczyk oraz vicemistrzostwo województwa Młodzik
5 Miejsce - Mateusz Telatyński i Szymon Głuszko i 4 Miejsce w województwie Młodzik
7 Miejsce - Maciej Stelczyk i Patryk Bogdanik
Szymon Stelczyk i Łukasz Michalski zwyciężają i zostają Mistrzami Dolnego Śląska
3 Miejsce - Kacper Czechowicz i Damian Bieniek J. Młodszy
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

13.09.2015 Kryterium w Izbicku:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
5 Miejsce - Mateusz Telatyński Młodzik
7 Miejsce - Maciej Stelczyk Młodzik
3 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
8 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
10 Miejsce - Damian Bieniek J. Młodszy
Zobacz zdjęcie

19.09.2015 MDŚ Czasówka Kaczawska:
2 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik VICE-MISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA
Zobacz zdjęcie
1 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy MISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA
2 Miejsce - Damian Bieniek J. Młodszy VICE-MISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA
3 Miejsce - Szymon Stelczyk J. MłodszyII VICE-MISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA
Zobacz zdjęcie
5 Miejsce - Jan Szałajko

26.09.2015 Grand Prix Michalice:
2 Miejsce w kategorii J. Młodszy - Szymon Stelczyk, Kategoria Open 6 Miejsce
3 Miejsce w kategorii J. Młodszy - Łukasz Michalski, Kategoria Open 7 Miejsce
Zobacz zdjęcie
02.10.2015 MP w parach:
16 Miejsce - Szymon Stelczyk i Łukasz Michalski
Zobacz zdjęcie

03.10.2015 Czasówka Gorzanowicka:
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
5 Miejsce - Mateusz Telatyński Młodzik
7 Miejsce - Patryk Bogdanik Młodzik
Zobacz zdjęcie
1 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
2 Miejsce - Damian Bieniek J. Młodszy
3 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
Zobacz zdjęcie
6 Miejsce - Łukasz Zawadzki Junior
8 Miejsce - Jan Szałajko Junior
Zobacz zdjęcie

04.10.2015 Kryterium Bolków (ostatni wyścig szosowy w sezonie):
1 Miejsce - Jakub Byczkowski Młodzik
Po za TOP5 - Maciej Stelczyk
Zobacz zdjęcie
2 Miejsce - Łukasz Michalski J. Młodszy
4 Miejsce - Szymon Stelczyk J. Młodszy
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

© Martyna Wajda