Wyniki 2014
Starty i sukcesy zawodników klubu w sezonie 2014:

7-9.03.2014 Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Pruszków Tor
kat. junior mł. - Sprint: Rudyk Bartosz 14 m, Zamolski Bartosz 23m.
Keirin: Rudyk Bartosz 8m.
Omnium: Finał A, Rudyk Bartosz 11 m, Finał B, Zamolski Bartosz 9 m.

05.04.2014 Kryterium Kolarskie Dzierżoniów
kat. żak – Stelczyk Jakub 4 m, Bogdanik Patryk 9 m.
kat. młodzik – Michalski Łukasz, Szymon Stelczyk – w grupie
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 9 m, Bartosz Zamolski – w grupie

06.04.2014 Ślężański Mnich Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego 2014
kat. młodzik – Stelczyk Szymon 6 m, Michalski Łukasz, Czechowicz Kacper – w grupie
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz, Zamolski Bartosz – w grupie
kat. junior – Szałajko Jan, Zawadzki Łukasz – w grupie

12-13.04.2014 Puchar Polski I Seria, EOOM I Seria – Kłomnice – szosa
Jazda na czas:
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 10 m, Zamolski Bartosz 29m.
Start Wspólny:
kat. młodzik – Stelczyk Szymon 7m
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz, Zamolski Bartosz – w grupie
kat. junior - Zawadzki Łukasz, Szałajko Jan - w grupie

16-18.04.2014 Puchar Polski w kolarstwie torowym Pruszków
kat. U-23 Sprint Drużynowy – Rudyk Mateusz 2 m.
Sprint – Rudyk Mateusz 10 m.
Keirin – Rudyk Mateusz 5 m.

26.04.2014 Czasówka Sudecka
kat. młodzik – Michalski Łukasz 3 m, Stelczyk Szymon 7 m, Czechowicz Kacper 22 m.
kat. junior – Zawadzki Łukasz 15 m, Szałajko Jan 17 m.

27.04.2014 II Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Grudziądz
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz, Zamolski Bartosz – w grupie

27.04.2014 Kryterium kolarskie Podgórzyn
kat. młodzik – Stelczyk Szymon 2 m, Michalski Łukasz 6 m, Czechowicz Kacper – w grupie
kat. junior – Zawadzki Łukasz 6 m, Szałajko Jan 8 m.
kat. elita – Rudyk Mateusz 4 m

1-3.05.2014 Wyścig kolarski Juniorów Młodszych po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej
Rudyk Bartosz, Zamolski Bartosz ukończyli wszystkie etapy w grupie

1.05.2014 Kryterium kolarskie Milicz
kat. młodzik – Michalski Łukasz 4 m, Stelczyk Szymon 11 m.
kat. junior – Zawadzki Łukasz 8 m.

8.05.2014 Małe Grody Piastowskie
kat. młodzik – Michalski Łukasz 1 m, Stelczyk Szymon 5 m.

10-11.05.2014 III Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Gostyń
Jazda na czas:
kat. młodzik – Michalski Łukasz 2 m, Stelczyk Szymon 26 m.
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 6 m, Zamolski Bartosz 9 m.
Start Wspólny:
kat. młodzik – Stelczyk Szymon 9 m.
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 3 m.

17-18.05.2014 Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady młodziży na torze w Pruszkowie
Sprint – Rudyk Bartosz 10 m, Zamolski Bartosz 21 m.
Keirin – Rudyk Bartosz 11 m
Omnium – Finał A Rudyk Bartosz 6 m, Finał B, Zamolski Bartosz 16 m.

24-27.05.2014 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze Pruszków
Rudyk Mateusz
Sprint: 2 m.
Keirin: 4m.
1km: 3m.

24.05.2014 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami
Stelczyk Szymon, Michalski Łukasz 3 m.

25.05.2014 Wyścig kolarski Strzelce Krajeńskie
kat. junior mł. – Zamolski Bartosz 2 m, Rudyk Bartosz 4 m.

31.05.2014 Kryterium kolarskie Ratowice
kat. żak – Stelczyk Jakub 2 m, Bogdanik Patryk 4 m, Szołdorowski Krystian 5 m.
kat. młodziczka – Kulicka Wiktoria 5 m.
kat. juniorki mł. – Ogryzek Daria 4 m.
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 1 m, Zamolski Bartosz 5 m.
kat. junior – Zawadzki Łukasz 2 m, Szałajko Jan 6 m

30.05 – 1.06.2014 Mały Wyścig Pokoju Lanskroun (Czechy)
kat. młodzik – Steczlyk Szymon, Michalski Łukasz ukończyli w grupie.

5-6.07.2014 Grand Prix Polski Pruszków
Sprint
kat. elita- Mateusz Rudyk 8m.

7.06.2014 Czasówka Szybowcowa
kat. młodzik – Michalski Łukasz 2 m, Stelczyk Szymon 4 m, Czechowicz Kacper 12 m.
kat. junior – Zawadzki Łukasz 7 m, Szałajko Jan 8 m.

7-8.06.2014 Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na szosie Turawa
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 15 m, Zamolski Bartosz w grupie

14-15.06.2014 IV Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy
Jazda na czas:
kat. młodzik – Michalski Łukasz 17 m, Stelczyk Szymon 31 m.
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 8 m, Zamolski Bartosz 43 m.
kat. junior – Zawadzki Łukasz 48 m.

Start Wspólny:
kat. młodzik – Michalski Łukasz 5 m, Stelczyk Szymon 10 m.
kat. junior mł. – Rudyk Bartosz 8 m, Zamolski Bartosz w grupie
kat. junior – Łukasz Zawadzki w grupie

25-29.06.2014 Mistrzostwa Polski Sobótka
kat. junior – Zawadzki Łukasz, Szałajako Jan - w grupie
10-12.07.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wałbrzych
kat. junior mł. –
Jazda indywidualna na czas: Bartosz Rudyk 10m., Bartek Zamolski 28m.
Start wspólny: Bartosz Rudyk 5m., Bartek Zamolski 55m.

16.07.2014 Eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wrocław Tor
kat. junior mł. – Omnium: Rudyk Bartosz 5m.
Keirin: Bartek Zamolski 11m.

25-27.07.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław Tor
kat. junior mł. – Keirin: Bartek Zamolski 9m.

22-27.07.2014 Mistrzostwa Europy U23 Anadia(Portugalia)
Mateusz Rudyk - Sprint Olimpijski 2 miejsce

03.08.2014 Wyścig Kolarski Jaczków
kat. dzieci- Kuba Rudyk 1m.
kat. żak- Jakub Stelczyk 1m., Patryk Bogdanik 2m.
kat. młodzik- Łukasz Michalski 2m., Jakub Byczkowski 3m., Szymon Stelczyk 4m.
kat. junior mł.- Bartek Zamolski 2m.

15.08.2014 Międzywojewódzki Mistrzostwa Młodzików Dzierżoniów
kat. młodzik-
Start wspólny:
Łukasz Michalski 2m., Jakub Byczkowski 10m., Szymon Stelczyk 19m.
Jazda indywidualna na czas:
Łukasz Michalski 2m., Jakub Byczkowski 6m., Szymon Stelczyk 10m., Kacper Czechowicz 25m.

11.08.2014 Wyścig memoriał H.Laska
kat. młodzik- Łukasz Michalski 2m., Szymon Stelczyk 3m.

28-29.08.2014 Grand Prix Prostedov(Czechy)
kat.elita- Mateusz Rudyk: Keirin-2m., Sprint Olimpijski – 6m.

31.08.2014 Czasówka Izerska
kat. młodzik- Jakub Byczkowski 2m., Łukasz Michalski 5m., Szymon Stelczyk 7m.
kat. junior mł- Bartosz Rudyk 1m., Bartek Zamolski 4m.
kat. junior- Łukasz Zawadzki 2m., Jan Szałajko 3m.

3-6.09.2014Mistrzostwa Polski Elita-Pruszków
Mateusz Rudyk
Sprint-7m.
Keirin-5m.
1km-4m.

11.09.2014 Puchar Nadziei Olimpijskich Imielin
kat. żak- Patryk Bogdanik 2m.
kat. młodzik- Łukasz Michalski 1m., Szymon Stelczyk 2m.

19.09.2014 Wyścig kolarski Izbicko
kat. żak- Patryk Bogdanik 2m., Jakub Stelczyk 3m.
kat. młodzik- Łukasz Michalski 2m., Szymon Stelczyk 3m.

03.10.2014 Mistrzostwa Polski Par i Drużyn
Pary:
kat. junior mł. – Bartosz Rudyk i Bartek Zamolski- 9m.

04.10.2014 Czasówka Gorzanowicka
kat. młodzik- Łukasz Michalski 3m., Jakub Byczkow 6m., Szymon Stelczyk 7m.
kat. junior mł.- Rudyk Bartosz 4m., Zamolski Bartek 9m.
kat. junior- Łukasz Zawadzki 6m., Jan Szałajko 9m.

05.10.2014 Kryterium uliczne Bolków
kat. młodzik- Łukasz Michalski 1m., Szymon Stelczyk 3m., Jakub Byczkowski 5m.
kat. junior mł.- Bartosz Rudyk 2m., Bartek Zamolski 9m.
kat. junior- Łukasz Zawadzki 5m.

© Martyna Wajda